Звіт бібліотеки щодо проведеної роботи за травень 2018 року

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. у травні була проведена наступна просвітницько-виховна та патріотична робота:

Тематичні виставки фотоматеріалів, документів та літератури

присвячені знаменним і пам’ятним датам: 

  • виставка-пам’ять «Згадай, Україно, вогненні роки»(присвячена до Дня пам’яті та примирення й Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні)
  • фотоілюстративна виставка «Пан і Пані вишиваночка» (присвячена Всесвітньому дню вишиванки).

Крім того, було організовано та проведено фото-крос в Інстаграмі «Вишиване селфі», метою якого було популяризація вдягання вишиванки серед викладачів, студентів і співробітників коледжу та фотографування у національному вбранні. А до Дня Європи спільно із викладачем історії Лазутіною Ю.М. було проведено єврохвилинку «Європейська панорама».

коллаж2-min

 

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_t3jfodq45sf8liutbpgkj1nah0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0