Зустріч щодо подальшого працевлаштування випускників

06 грудня 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулася зустріч студентів випускних груп зі спеціалістами з персоналу мережі «Сільпо» Савченко О.В. та Шатровою О.А. щодо подальшого працевлаштування.

Ольга Савченко провела презентацію «Сільпо для студентів» та розповіла, що мережа «Сільпо» є однією з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Також, спеціаліст з персоналу повідомила, що у них працюють як досвідчені фахівці, так і випускники та студенти без досвіду роботи. Студенти заробляють гроші і будують кар’єру без відриву від навчання, а випускники можуть обійняти навіть керівні посади. У кінці зустрічі студенти мали можливість задати питання стосовно працевлаштування.

Дякуємо керівництву мережі продовольчих супермаркетів «Сільпо» за проведену презентацію та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_leplt5n9mi8ogg9ravr7cf5746, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0