Засідання регіональної студентської Ради самоврядування аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації


11 травня 2017 р. на базі Ногайського коледжу ТДАТУ відбулося засідання регіональної студентської Ради самоврядування аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України Запорізької та Херсонської областей, під час якого були розглянуті питання:

- Звіт голови студентської регіональної Ради самоврядування про роботу студентської регіональної Ради самоврядування за 2016-2017 навчальний рік. Планування роботи на 2017 р;

- Внесення змін до складу студентської регіональної Ради самоврядування та визнання базового навчального закладу для проведення наступного засідання.

 Жваво пройшла бесіда за «круглим столом» серед членів студентської регіональної Ради та заступниками директорів з виховної роботи з обміну досвідом за темою: «Пошуки студентським самоврядуванням інноваційних підходів до національно-патріотичного виховання та громадянського становлення студентської молоді».

Учасником заходу від нашого коледжу була Конишкова Альона (гр.ТВ-31), яка є головою студентської регіональної Ради самоврядування. Наша студентка розповіла про те, як цікаво обговорювалося  питання «Що означає бути патріотом своєї держави сьогодні». Перша вправа: написати на промінці сонця, що таке патріотизм та приклеїти його до сонечка, потім на листі паперу обводили свою руку, вирізали її та клеїли на малюнок карти України.

Проведений захід дуже сподобався всім його учасникам, додав досвіду та впевненості, що  патріотизм таки є серед студентської молоді і ми впевнено крокуємо вперед, будуючи свою незалежну державу – Україну!

Самоврядування
     


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика