Заходи у межах відзначення 100-річчя заснування Національної академії наук України

У 2018 році науковий світ України святкує 100-річчя заснування Національної академії наук України. У межах заходів, присвячених цій події, у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» було проведено перші етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Крім того, студенти коледжу взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» та Всеукраїнській науково-технічній конференції магістрантів та студентів на базі Таврійського державного агротехнологічного університету.

Зазначені заходи спрямовані на популяризацію та підтримку наукової діяльності, а також на залучення студентів та викладачів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» до участі в ній.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_h9mgdue63admv4cjarrp173164, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0