Заходи до 80-річчя з дня народження В. Чорновола

7 лютого 2018 року в рамках дня інформування населення Запорізької області у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» було проведено цілу низку заходів з нагоди 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола.

Бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. у читальній залі було підготовлено експрес-виставку «В’ячеслав Чорновол — видатний діяч сучасної України». Цикл виховних годин і бесід зі студентами І-ІІ курсів на тему: «Життєвий шлях В’ячеслава Чорновола та його внесок у становлення незалежної України» провели викладачі соціально-гуманітарних дисциплін. Також викладачами-філологами було оголошено конкурс студентських творів на тему: «В’ячеслав Чорновол — великий лідер українського народу».

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_o5askeuqfeaa55v9coeesncnf7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0