Захисти себе! Будь прикладом для інших!

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. була сформована виставка «Захисти себе! Будь прикладом для інших!»присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. На виставці представлені: інформаційні листівки, брошурні матеріали, підбірка тренінгів та статистичні дані по Україні про захворюваність на СНІД.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України на 1.11.2017 року було зареєстровано 14 667 нових випадки ВІЛ-інфекції (з них 2 158 детей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 312 091 новий випадок ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 44 221 людина. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська, Одеська й Чернігівська області, а також Київ.

За оцінкою експертів з 2014 року епідемічна ситуація у нашій країні стрімко погіршується. Більшість випадків інфікування ВІЛ в Україні сьогодні реєструються у молодих людей віком від 15 до 30 років. Тому, запрошуємо студентів та викладачів коледжу ознайомитися з інформаційними матеріалами виставки «Захисти себе! Будь прикладом для інших!» та провести виховні години у своїх академічних групах, присвячені темі захисту від зараження ВІЛ/СНІДом.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_8qhae6dq22iccpebkaqfe7cs85, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0