Захист переддипломної практики спеціальності «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів»

17 січня 2019 року пройшов захист переддипломної практики в групі ТК-41 студентів механіко-технологічного відділення спеціальності 5.05170108 «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів».

Головною метою проходження практики було закріплення практично тих теоретичних знань, які студенти отримали у навчальному закладі на передових підприємствах Запорізької, Донецької та Херсонської областях. Вони підтвердили свою професійну здатність до вирішення виробничих завдань і показали високі знання з обраної спеціальності.
 
Комісія у складі Кузь О.Г., Ніколаєва І.В. та викладачів спецдисциплін оцінила студентів гідними оцінками та побажала успіхів під час складання комплексного екзамену за фахом.

 

Поділитися в соціальних мережах:

 
 

1 Коментар

  1. Дмитро:

    А фото немає (

 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_gv9u3th6tpd5sokn1cddsp0ee3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0