Захід до Великодня «Свято Свят і Торжество Торжеств»

У календарі українського народу багато свят. Великдень – одне з найбільших свят християн, воно святкується навесні і пов’язане з Воскресінням Ісуса Христа.

25 квітня комісією агрономічних дисциплін був проведений загальноколеджівський захід до Великодня «Свято Свят і Торжество Торжеств».

Метою заходу було пробудити інтерес до народних обрядів, традицій, побуту українського народу, виховувати любов до рідної землі.

Студенти занурилися у атмосферу свята, торжества, неймовірний світ писанок, пасхальних традицій. Ознайомилися не тільки з традиціями  проведення свята в Україні, а й дізналися, як святкують Великдень в інших країнах світу: Єрусалимі, Англії, Німеччині, Іспанії, Сполучених Штатах Америки.

До дня Великодня викладачі агрономічних дисциплін оформили яскраву фотозону, яка привертає увагу своєю оригінальністю, мальовничістю, різноманіттям створених композицій. Всі студенти, викладачі та гості нашого навчального заходу мали  можливість сфотографуватися на згадку про це велике свято.

Веселіться, люди світу,

Веселіться нині.

Даруй, Боже, щастя й долю

Нашій Україні!

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_d8soocoghja184m6212mevh184, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0