«За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!..»

Відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. була сформована виставка «За Україну, за її долю, за честь і волю, за народ!», присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва. На виставці представлені: підбірка книг про історію українського державотворення, про розвиток українського війська, підбірка творів художньої літератури, у яких відображено історію України та боротьбу за її незалежність; а також фотоальбом «Воїни. Історія українського війська» Українського інституту національної пам’яті.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено свято — «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків — «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_sa5kuqprnn1mfv0bfahasa3mu2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0