ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» Навчально-практичний центр

Навчально-практичний центр

З 2008 року на базі коледжу відкрився Навчально-практичний центр з впровадження елементів сільського і зеленого туризму, екології та здорового способу життя.

Головними завданням нашого НПЦ сьогодні є:

1. Пропагування сучасних технологій, досягнень науково –технічного прогресу, сприяння розвитку українського села, зайнятості та покращення добробуту сільського населення, поліпшення екології довкілля, підтримка сільського туризму, впровадження занять фізичною культурою та спортом;

2. Здійснення обміну передовим досвідом роботи у просуванні агропродукту на ринку послуг, у екологічній сертифікації садиб для сільського туризму та обміну інформацією за напрямками своєї діяльності, для підвищення рівня конкурентоздатності

3. Вивчення, узагальнення і впровадження світового досвіду з практичної підготовки та перепідготовки фахівців у сфері зеленого туризму. Згідно графіка проведення практичних занять наш центр здійснює практичне навчання за напрямками:

• Сільський і зелений туризм;

• Екологія;

• Здоровий спосіб життя;

• Туристичне краєзнавство.

Коледж має матеріальну базу, що відповідає навчальним планам для підготовки молодших спеціалістів. Враховуючи особливість географічного розташування та стан матеріально-технічної бази, навчально-практичний центр розв’язує питання проходження навчально-виробничих практик студентами вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та учнями професійно-технічних навчальних закладів.

Наш центр тісно співпрацює з міським та районними центрами зайнятості області. Для них ми організовуємо короткі курси перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері сільського зеленого туризму, господарів, особистих селянських господарств, які надають або збираються надавати послуги сільського туризму, а також професійне навчання громадян з числа незайнятого населення.

На сьогодні НПЦ – це навчальні лабораторії, навчальний готель підвищеної комфортності, де проживають студенти- практиканти. До послуг НПЦ бібліотека, а також читальна зала, дві спортивні зали, майстерня.

 

 
Поділитися в соціальних мережах:
 

0 Коментарів

Залишити коментарій.

 
 

Залишити свій коментар

 
 
 


2 × девять =

 
 
 
Яндекс.Метрика