Виставка-візуалізація «Чорнобиль – вічний спомин і гіркий біль»

     Чорнобиль – це Національне Лихо.26 квітня 1986 року стало чорним днем у календарі. Це дата найбільшої техногенної катастрофи в історії людства. В цей день бібліотекарями коледжу Дривецькою Я.А. та Барлет В.І. було підготовлено тематичну виставку-візуалізацію «Чорнобиль – вічний спомин і гіркий біль».

 

Минуло 33 роки від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – техногенно-екологічна катастрофа, спричинена вибухом реактора четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка нанесла непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою.

Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_ddb1krqeqnhf84t8ijgrsu2m52, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0