Випускний вечір М-41, АП-41, Ф-31

27 червня 2018 року в актовій залі коледжу пройшов випускний вечір для груп АП-41, М-41 та Ф-31. У цей день випускників привітали викладачі коледжу, адміністрація, а також рідні й близькі.

За традицією, свято розпочалося з урочистого звучання гімну України, після чого гостей розважали ведучі Кіях Владислав та Ревенко Валерія. Та й самі «новоспечені спеціалісти» не залишилися осторонь й підготували свій прощальний рапорт. Крім того, серед запрошених гостей була й Загорко Надія Петрівна - доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету, яка зі сцени коледжу запропонувала усім сьогоднішнім випускникам не зупинятися на вже отриманій освіті, а йти навчатися далі у ТДАТУ.

Директор ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» Шишкіна Галина Валентинівна щиро привітала усіх випускників та їх батьків з такою знаменною датою і вручила дипломи з відзнакою та грамоти за успішне навчання, а також висловила подяку батькам за гідне виховання тих студентів, які протягом усього навчання брали активну участь у спортивному та громадському житті коледжу, а також у художній самодіяльності.

Від імені усіх батьків виступила мати випускника групи Ф-31 Кривцуна Євгена, Попова Ольга Іванівна,  яка своєю промовою розчулила кожного з присутніх у актовій залі. А від імені усього педагогічного колективу виступила Голова методичного об’єднання класних керівників коледжу Лифарь Олена Анатоліївна, яка зачитала усім присутнім «Заповіт справжнього випускника».

Провідний інспектор відділу кадрів Вержиковська Анжелла Петрівна зачитала наказ «Про випуск молодших спеціалістів денної форми навчання», а слово для вітання й вручення дипломів групам АП-41 та Ф-31 узяв завідувач економічним відділенням Рибалко Євген Вікторович, групі М-41 — завідувач механіко-технологічного відділення Єлізарова Зоя Іванівна.

Не залишилися осторонь і студенти-першокурсники, які привітали випускників та вручили їм солодкі подарунки.

Ліричну та водночас енергійну атмосферу під час випускного вечора підтримували: народний ансамбль танцю «Вербиченька», танцювальний колектив коледжу «Мегаполіс», а також виконавці Жила Марія, Вихрицький Владислав, Азаренкова Світлана, Люцканов Віталій та учасник ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Топ-Топ» — Іван Кобець

І завершився випускний вечір Гімном коледжу, у виконанні Люцканова Віталія, Жила Марії та Азаренкової Світлани.

Ми приєднуємось до всіх вітань та побажань і щиро зичимо світлого шляху до тих цілей, котрі випускники собі намітили, удачі та везіння, здоров’я та щастя.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_a5bb2g9i5bguiioq5r7alskdd4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0