Випускний вечір 2017


До неба музика сягає,наче мрія,

І тане в квітах урочистий зал.

В очах у кожного і радість, і надія…

І в колледж вже прийшов останній бал.

 30 червня у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»  відбувся традиційний випускний вечір з нагоди закінчення коледжу студентами спеціальностей «Фінанси і кредит», «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва», «Виробництво та переробка продукції рослинництва».

  Хвилюючим був цей день не лише для випускників. Не менше хвилювалися і їхні батьки. За давньою народною традицією мама випускника групи АП-41 Лисенко Н.Г. благословила своїх дітей у доросле життя хлібом-сіллю на  вишитому рушникові.

Гостями заходу були представники ПАТ «Бердянські жниварки», які виступили з привітальним словом та вручили студентам-випускникам групи М-41 запрошення на роботу за результатами переддипломної практики – Сивоглазу С., Борідько В., Кікоть В., Абрамову К.

З теплими словами виступили завідувачі відділень Єлізарова З.І. та Рибалко Є.В., які  вручили грамоти-подяки батькам кращих випускників та  дипломи. Від класних керівників коледжу до випускників з напутнім словом звернулась  Мостепан О.В. та побажала їм легких доріг і світлого майбутнього. А випускники, в свою чергу, склали свій урочистий рапорт та вручили викладачам квіти в знак подяки за їх нелегкий труд.

З концертною програмою випускників, викладачів та гостей привітали творчі колективи коледжу на чолі з Люцкановим В.В. та Вержиковською Т.А. Студенти першого курсу теж привітали випускників та вручили їм солодкі подарунки.

Дорогі випускники! Запам’ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань.

Щасливої дороги!!!

Випускний вечір
   


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика