Виховна година «Внесок українського народу в Другу світову війну»

8 травня 2018 року у читальній залі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» викладач Лазутіна Ю.М.  провела інформаційну виховну годину на тему: «Внесок українського народу у Другу світову війну» для студентів перших курсів.

Даний захід був покликаний ознайомити студентів з історією відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення; виховувати патріотичні почуття, мужність, шанобливе ставлення до ветеранів Другої світової війни, повагу до українського народу, який боронив свою державу.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Тому протягом цього тижня класними керівниками проводяться тематичні лекції на тему «Люби та поважай свою історію».

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_8n0m3sr53g9kmsci6ivak2b8o6, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0