Вибори студентської ради коледжу

22 вересня у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбулась конференція студентів з приводу обрання кандидатів до складу студентської ради коледжу, педагогічної ради, конференції трудового колективу. На конференції були присутні представники кожної академічної групи коледжу. Кожен з делегатів був зареєстрований на початку конференції та отримав посвідчення.

Голосуванням було обрано тимчасову виборчу, контрольно-ревізійну та рахункову комісії. Вибори голови та членів студентської ради проводились таємним голосуванням.

Конференція пройшла організовано, студенти брали активну участь у голосуванні та в роботі в цілому. При вирішенні всіх питань конференції студенти голосували  одностайним «За».

Результатом таємного голосування більшістю голосів була обрана студентська рада коледжу та голова студентської радиЧердаклієв Артем, студент ІV курсу, механіко-технологічного відділення, спеціальності «Експлуатація та ремонт обліднання харчового виробництва».

Студентство дуже вдячне адміністрації коледжу та викладачім за підтримку в організації та проведенні конференції, яка відбулась на високому рівні.

Щиро вітаємо Чердаклієва Артема та новообраних представників студентської ради коледжу!!!Бажаємо успіхів та плідної праці!!!

Вибори студ. ради
   Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика