Участь у Всеукраїнській науково-технічній конференції магістрантів і студентів ТДАТУ

З 02 по 05 квітня 2018 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь) проходила Всеукраїнська науково-технічна конференція. Участь у цьому заході взяли і студенти нашого коледжу: Назаренко Ігор (група АПА-31) з доповіддю на тему: «Добір і вивчення районованих сортів озимої пшениці для вирощування в умовах півдня України  на колекційно-дослідних ділянках коледжу» (науковий керівник — Білодід Л.І.), Святоха Ольга (група БФ-2) з доповіддю на тему: «Ідея буття як трансцендентного абсолюту» (наукові керівники - Рибалко Є.В. і Рибалко К.В.), Щербакова Дар’я (група Т-2) з доповіддю на тему: «Стан та перспективи розвитку сільського туризму в Запорізькій області» (науковий керівник — Лифарь О.А.) та Ситник Ольга (група ТК-31) з доповіддю на тему: «Використання ферментних препаратів для освітлення плодово-ягідних соків» (науковий керівник — Попова О.І.).

Дякуємо нашим студентам та їх керівникам за плідну наукову діяльність та бажаємо подальших успіхів на цій ниві! Особливу подяку висловлюємо викладачам Білодід Л.І. та Поповій О.І. за організацію поїздки та супровід наших студентів.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_4fopa6q72gqt0tg1954bno95m3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0