Тренінг «Профілактика з гендерного насилля серед молоді»

12 квітня 2018 року студенти групи А-1 разом із куратором Торовець Є.О. взяли участь у тренінгу з профілактики гендерного насилля серед молоді, який проходив у художньому музеї ім. І.І. Бродського.

Організатори заходу: відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради, Королевська Юлія — викладач кафедри історії та філософії БДПУ, ГО «Урбаністичні ініціативи» визначили за тему — обговорення ідеальної сім’ї очима сучасної молоді. Погляди студентів були різноманітними, та все ж спільних бачень виявилося багато: сім’я має бути складатися з чоловіка та жінки, обов’язково з дітьми, тобто бути повноцінною. Ще одним критерієм стала домашня тварина, переважно кіт. За словами студентів, ідеальна сім’я має чітко розділені обов’язки між всіма членами родини, що не суперечать волевиявленню кожного та виконуються в любові, повазі, гармонії, добрі та злагоді, ні в якому разі не примусово. У чоловіка і жінки мають бути спільні інтереси та спільне бачення їхнього майбутнього, а діти запланованими та вихованими.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_lkagrk0oj6e7gscff74fu6t9g1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0