Тренінг «Активне слухання та недопущення дискримінації»

5 лютого 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» для студентів других курсів було проведено тренінг «Активне слухання та недопущення дискримінації». Форма інтерактивного навчання в ігровій атмосфері допомагає студентам якомога швидше здобути нові знання, навички, переглянути свої цінності та пріоритети. Тому організатори тренінгу Інна Тихомирова (Голова Бердянської міської організації товариства «Червоний хрест») та Наталія Плетінь (наставник проекту товариства Червоного Хреста України «Мобілізація громад») підготували для студентів захід, мета якого запобігання конфліктів та сприяння соціальної згуртованості в Україні.

Другокурсники активно брали участь в усіх запропонованих вправах і завданнях. Не дивлячись на серйозність теми тренінгу, заняття пройшло в атмосфері веселості, дружності, згуртованості та позитиву.

Від імені адміністрації коледжу, щиро дякуємо представникам «Червоного Хреста» в Бердянську за проведений тренінг.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_ub4djelaenh2fsbcjp1qnhjqb2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0