Теоретична конференція за результатами технологічної практики студентів-агрономів

У читальній залі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» була проведена конференція за результатами технологічної практики студентів ІV курсу групи АПА-41. Темою цьогорічного звіту було обрано: «Якісна практична підготовка студента — запорука професіоналізму у майбутньому».

Із вступним словом до присутніх звернулася завідувач навчально-методичної лабораторії Кузь О.Г., яка повідомила про особливості організації та проведення виробничих практик зі спеціальності «Агрономія», виконання програми практики й вимог до звітної документації. Викладачі комісії агрономічних дисциплін Торовець Є.О. та Савченко О.О., які є керівниками практики, наголосили на тому, що студенти наразі мають спрямувати власні зусилля на пошук й реалізацію своїх професійних здібностей і теоретичних знань, які вони отримують під час навчання у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ».

Студенти ж підготували презентації та виступи за результатами проходження практики, поділилися отриманим новим досвідом, розповіли про труднощі, що виникали. Крім того, за час проходження практики, агрономи мали можливість поспілкуватися з фінансовим директором ПП «Войніков і Ко» Дячковим О.А., який розповів їм про виробничу дисципліну та сучасні вимоги роботодавців до знань та практичних умінь випускників.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_2nipp7l8h1va94ro8tt199ik90, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0