Свято Вишиванки

17 травня 2018 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» пройшли урочистості, присвячені Всесвітньому дню вишиванки. Основна мета святкувань – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді й населення держави загалом, бо у цей день відкривається  міст між минулим, сьогоденням та майбутнім для кожного свідомого українця.

До Дня вишиванки студенти перших та других курсів на чолі з художнім керівником Вержиковською Тетяною Андріївною з ранку малювали український орнамент на ґанку першого корпусу. А саме свято розпочалося о 13.00 з урочистого звучання Гімну України. Перед студентами та гостями заходу виступила заступник директора з виховної роботи Ірза Людмила Володимирівна, яка ознайомила усіх з історією виникнення свята та масштабами його святкування на сьогодні. Патріотично спрямований концерт подарували художній колектив коледжу разом із керівниками Люцкановим Віталієм Васильовичем і Вержиковською Тетяною Андріївною. Під час дійства пролунали пісні «Червона рута» та «Вишиванка» у виконанні вокального колективу.

Також у рамках проведення заходів національно-патріотичного спрямування викладачем української мови та літератури Бєловою Анастасією Олексіївною разом зі студентами І-ІІІ-х курсів були організовані літературні читання «Шануймо та пам’ятаймо. Поети-шістдесятники»

Сподіваємось, що ідея засновників акції «Всесвітній день вишиванки» знайде відгук у серцях багатьох українських студентів,  адже вишиванка – не лише вираження національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості, а й саме у вишитих сорочках та рушниках закодовано багато символів сили, добробуту, краси й оберегів.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_3imd5k733a2m70iq78o94bk8n7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0