Свято Весни, Молодості та Краси

Кожна жінка — це неповторна квітка в саду життя, берегиня, взірець тепла, доброти та ніжності. Віки  і тисячоліття світової історії осяяні мудрістю жінки та її красою. Лише завдяки жіночій життєвій силі, насназі, довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. 
Надворі ще холодно і сніжно, але в кожної жінки в душі квітуча весна, яку створюють чоловіки. Так, в актовому залі коледжу 6 березня чоловічий колектив створив справжнє свято для жінок, подарувавши незабутній концерт, ведучими якого стали викладачі Єлізаров Іван Олександрович та Савченко Олексій Олександрович. Зі сцени лунали теплі та ніжні слова привітань від директора коледжу Шишкіної Галини Валентинівни та викладача комісії технічних дисциплін Засядька Андрія Івановича. Пристрасні та мелодійні танці під час концерту продемонстрував колектив «Мегаполіс», ліричними композиціями порадували Люцканов Віталій, студенти Вихрицький Владислав та Азаренкова Світлана, чуйну авторську пісню про маму заспівав Прокудін Данило, а неперевершеною та надихаючою була гра на саксофоні Кирилюса Ігоря.
Милі, прекрасні, чарівні жінки коледжу, адміністрація та профспілковий комітет щиро вітають Вас зі святом Молодості, Краси, Жіночності. Бажаємо, щоб кожен день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм, а прекрасні почуття дарували натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_usqlt08hrl6gu32d8tf3kh4d22, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0