Святкували День працівника освіти по-футбольному

Цьогоріч святкування Дня працівників освіти у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» видалося досить нестандартним. Відзначали його не тільки під час концерту в актовій залі, а й на спортивному майданчику, на якому можна було насолодитися футболом та із завмиранням серця спостерігати за показовим виступом богатиря коледжу Фісовського Юрія.

Відповідно до попередніх групових етапів змагань на футбольному полі зустрілися фіналісти ГМ-2 та А-2 А-3. Перший тайм запам’ятався гострими гольовими передачами та зривами потенційно небезпечних атак, але м’яч так і не опинився у сітці воріт. Тож у другому таймі вирішувалася доля усього турніру. Гаряче підтримували своїх футболістів вболівальники групи А-2 А-3, а куратори-тренери Торовець Є.О. та Білодід Л.І підказували як краще організувати атаку. Одна з таких атак і призвела до голу у ворота ГМ-2, який забив Люшненко Владислав. За час, що залишився, Гм-2 не змогла зрівняти рахунок, тому 0:1 так і залишився на табло, тим самим принісши перемогу команді А-2 А-3, яка здобула титуловане звання «Переможець першості коледжу з футболу».

По завершенні цього футбольного матчу команда-переможець зіграла ще один матч з командою викладачів. І в котре довела свою непереможність, обігравши суперників з рахунком 3:0.

Футбольний турнір завершено. Чекаємо на чергові коледжівські спортивні змагання, адже пропагування здорового способу життя є пріоритетним для нашого навчального закладу.