Семінар «Бібліотека в інформаційному середовищі коледжу»

26 квітня 2018 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті на базі Наукової бібліотеки пройшов семінар «Бібліотека в інформаційному середовищі коледжу» для бібліотек коледжів Таврійського ДАТУ.

За традицією, фахівці бібліотечної справи зібралися у читальній залі обговорити та вирішити проблеми, що стоять перед сучасною бібліотекою.

Семінар відкрила директор НБ ТДАТУ Білоцька О.М. Вона підкреслила, що векторами розвитку сучасних бібліотек є формування інформаційного поля, надання швидкого доступу до інформації, забезпечення якісного та оперативного бібліографічно-інформаційного обслуговування.

З доповіддю про впровадження УДК в роботу бібліотек, виступила головний бібліотекар наукової бібліотеки університету Колюх О.Ю. Бібліотекарям було запропоновано покроковий план дій щодо впровадження нової класифікації у процесах опрацювання, розстановці бібліотечних фондів в облікових процесах і відповідній документації. Учасникам семінару було проведено практичний майстер-клас з побудови індексів УДК.

Наприкінці семінару, бібліотекарі коледжів ТДАТУ поділилися своїми ідеями, надбаннями, методами та формами роботи, планами і засобами їх втілення. Зокрема, бібліотекар ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»  Романець Д.В. виступила з доповіддю про інноваційний підхід до бібліотечної справи, адже умова успішної діяльності сучасної бібліотеки – її готовність до змін на якісно новому рівні.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_7hh3etni6v3fbttfime63irg81, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0