Рясно колосись на полі нива

15 листопада 2017 року на базі ВСП «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» відбулося свято до Дня працівника сільського господарства.

Метою заходу стало привітання та нагородження працівників сільського господарства за багаторічну сумлінну працю, адже всім відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Та лише завдяки їх наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Це завдяки сільським трудівникам, полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

На святі були присутні голова Бердянської районної державної адміністрації  Молодецький Роман Феліксович, Голова Бердянської районної ради Васильчик Жанна Олександрівна, помічник народного депутата Пономарьова О.С. Токарєва Алла Дмитрівна та Голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Будніков Борис Петрович.

До нагородження були представлені кращі працівники сільськогосподарської галузі Бердянського району. Крім того, подяками та грамотами Бердянської районної державної адміністрації були нагороджені: викладач нашого коледжу Коваленко Вікторія Геннадіївна за багаторічну сумлінну працю, а також студенти Кривцун Євген та Круглік Артем за наукові та спортивні досягнення відповідно.

Святковим концертом: танцями, піснями, гуморесками, посмішками і гарним настроєм гостей вітали: танцювальний колектив ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» — «Мегаполіс» (керівник – Вержиковська Т.А.), вокалісти-студентки Жила Марія та Мельник Ганна (керівник – Люцканов В.В.), а також учні районних шкіл, переможці Пісенного конкурсу «Голос Азова: Діти – 2017» – Петрик Ярослав, Бубнова Віра.

Невипадково, свято Дня працівника сільського господарства відбулося у нашому навчальному закладі, адже за всю свою майже столітню історію існування відокремленого структурного підрозділу «Бердянський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», коледж готує справжніх професіоналів, сучасних кваліфікованих фахівців для аграрної сфери України та світу.

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам сільського господарства за бажання ділитися знаннями та досвідом з молодим поколінням, адже знайомство зі своєю майбутньою професією студенти починають з виробничої практики на аграрних підприємствах області.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя  плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Вітаємо Вас з Днем працівника сільського господартва!

From День працівника сільського господарства. Posted by ВСП «Бердянський коледж Тдату» on 11/16/2017 (21 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_oioli3d2f4grlmqubeljnptg32, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0