Розпис пряників для воїнів АТО

12 лютого 2018 року у читальній залі ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» відбувся майстер-клас з розпису медових пряників у формі серця, у якому взяли участь студенти І-ІІІ курсів.

Майстер-клас проводила майстриня кондитерської справи - Тетяна Дьома, яка на початку познайомила усіх з цікавою історією створення пряника, способів його виготовлення, випічки, рецептури тіста.

Гарний розписний медовий пряник – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок до Дня Святого Валентина. Саме тому наші студенти, під чіткий керівництвом Тетяни, створили справжні кулінарні шедеври, у які вклали теплоту своїх сердець і передали всю любов до захисників України. Адже, усі розписані медові пряники будуть відправлені в зону АТО бійцям, які боронять кордони нашої країни.

Адміністрація коледжу та організатори заходу — бібліотекарі Курбацька Я.М. та Романець Д.В. дякують Тетяні Дьомі за проведений майстер-клас, а також студентам, які взяли в ньому активну участь та долучились до створення смаколиків для наших бійців.

.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_uhs5ss5adaolgp89f87gk681a2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0