Профорієнтаційна робота зі школами міста Токмака

12 жовтня 2017 року голова циклової комісії агрономічних дисциплін Коваленко В.Г. та викладач комісії хіміко-технологічних дисциплін Попова О.І. відвідали з профорієнтаційною роботою школи міста Токмака.

Зустрічі з учнями 9-их класів були цікавими та змістовними. Викладачі коледжу ознайомили дев’ятикласників з переліком спеціальностей, з перспективою навчання за бюджетом та умовами навчання за контрактом, пояснили умови вступу. Учні задавали питання про наявність гуртожитку в нашому коледжі та вартість проживання, цікавились розміром стипендії та перспективами навчатися в університеті після закінчення коледжу.

Адміністрація ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» висловлює вдячність за допомогу в проведенні профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх школах м. Токмака начальнику відділу освіти Токмацької міської ради Черкасовій Світлані Вікторівні та секретарю відділу освіти Кучеренко Тетяні Миколаївні.

Також з профорієнтаційною метою викладачі коледжу відвідали Токмацький консервний завод, працівників якого запросили на заочну форму навчання до коледжу.

Сподіваємось, що інформація зацікавить наших майбутніх абітурієнтів і вони стануть студентами коледжу найближчим часом!


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_jq8jcusk84pga16ro6gvgo8k01, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0