Профорієнтаційна гра «Світ професій» для учнів ЗОШ № 13, та № 5 м. Бердянська

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії — це, по суті, вибір життєвого шляху, вибір долі.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

11 та 12 квітня 2019 року до ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» завітали учні ЗОШ № 13, та № 5  м. Бердянська. Для майбутніх абітурієнтів викладачами коледжу, було проведено профорієнтаційну гру «Світ професій». Під час проведення заходу учні виховували позитивне ставлення та готовність до свідомого вибору професій.

На згадку про зустріч учні отримали солодкі подарунки подарунки.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 

0 Коментарів

Залишити коментарій.

 
 

Залишити свій коментар

 
 
 


7 − пять =

 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_e2v7c8d7c3et0nomer0si8a2a6, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0