Профілактична бесіда з питань охорони праці

05 червня 2018 року до ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» завітав страховий експерт Бердянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області – Рибалко Михайло Михайлович. Для студентів першого курсу він провів профілактичну бесіду з питань охорони праці на підприємстві.

Під час виховної години страховий експерт ознайомив присутніх із законодавчою базою України, яка регулює страхові відносини та охорону праці. Михайло Михайлович також назвав основні причини, які призводять до нещасних випадків на виробництві, а саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці та режиму праці і відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту,  порушення   вимог   безпеки   під  час   експлуатації   транспортних  засобів,  особиста  необережність. Страховий експерт наводив конкретні приклади настання нещасних випадків на виробництві та ознайомив зі статистикою травматизму.

По завершенні свого виступу Рибалко М.М. наголосив на тому, що саме від відповідального ставлення кожного працівника до виконання інструкцій з охорони праці, з експлуатації обладнання, а також використання засобів індивідуального захисту на робочому місці відповідно до умов праці, залежить безпека праці і відсутність виробничих травм.

Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність Рибалко М.М. за профілактично-роз’яснювальну бесіду для студентів ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ».

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_6f664mo195u3rj3a7uki3b2c04, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0