Привітання до Дня Захисника України від комісії соціально-гуманітарних дисциплін

14 жовтня в Україні відзначається День Захисника з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, а також сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Зауважимо, що День Захисника України припадає також і на церковне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке здавна є одним із найулюбленіших українських свят.

До слова, особливо шанували Богородицю-Покрову запорізькі козаки, які мали на Січі церкву в її честь та ікону «Козацька Покрова». На свято Покрови козаки проводили ради, обирали кошових, старшин, гетьмана.

Українська повстанська армія своєю чергою вважала Покрову опікункою українського війська, тому символічним днем створення УПА також вважається 14 жовтня.

Щиро вітаємо мужніх чоловіків   із Днем захисника Вітчизни
і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято найшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!» Тож вітаємо  всіх козаків із цим радісним святом і бажаємо міцного здоров’я, щастя, наснаги
у відродженні найкращих національних традицій, плідної праці на благо народу,  задля слави нашої рідної України!

Циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін

14717179_307651322950836_8760602934998092981_n

 

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_mjrgk9dsa6j6mk9uiul45bve00, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0