Правопросвітницька виховна година

16 травня 2018 року до ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» завітала представниця Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — начальник відділу правопросвітництва Донцова Вікторія Віталіївна.

Для студентів перших та других курсів було організовано правопросвітницьку виховну годину, на якій Вікторія Віталіївна ознайомила усіх присутніх з деякими аспектами законодавства України щодо захисту прав споживачів у магазинах та великих торговельних мережах і прав у закладах громадського харчування.

У ході зустрічі студенти задавали питання та отримували на них конкретні та коректні відповіді, тож можна з упевненістю сказати, що наша молодь зацікавлена у захисті своїх прав і свобод.

Від імені адміністрації коледжу висловлюємо щиру подяку Донцовій Вікторії Віталіїївні  за змістовну та докладну інформацію з правового забезпечення та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_hicm4r6k1qduisip1u445oeor2, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0