Правопросвітницька виховна година

З 20 по 24 листопада 2017 року у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» проводиться Тиждень права, у рамках якого у нашому навчальному закладі заплановано цілу низку заходів. Так, у вівторок, 21 листопада до коледжу завітали представники Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: її директор Сухомлин Євген Михайлович та головний спеціаліст відділу Донцова Вікторія Віталіївна.

Для студентів перших курсів було організовано правопросвітницьку виховну годину, на якій Євген Михайлович ознайомив усіх присутніх з деякими аспектами «Конвенціїї ООН про права дитини», розповів про цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх в Україні, а також повідомив про те, як потрібно себе поводити з представниками правоохоронних органів.

У ході зустрічі студенти задавали питання та отримували на них конкретні та коректні відповідді, тож можна з упевненістю сказати, що наша молодь зацікавлена у захисті своїх прав і свобод.

Висловлюємо щиру подяку Сухомлину Євгену Михайловичу та Донцовій Вікторії Віталіїївні  за змістовну та докладну інформацію з правового забезпечення та сподіваємось на подальшу співпрацю.

From Правопросвітницька виховна година. Posted by ВСП «Бердянський коледж Тдату» on 11/21/2017 (6 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_puq4i1dpehp9tqf31r0921a8e0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0