Подяка студентам за самовіддану боротьбу зі стихією

На цьому тижні хуртовини й сильний вітер з морозом влаштували справжнє випробування для Бердянська:  снігові замети не давали змогу те тільки пройти, але й навіть проїхати транспортом. Тож саме у такі випробувальні моменти яскраво проявляються людські якості – хтось лише обурюється, звинувачує всіх у проблемах, які виникли через негоду, вимагає, щоб прибрали саме під його помешканням, а хтось бере в руки лопату і починає працювати біля свого будинку чи прибирати прилеглу територію. Але ж як приємно, коли в нашому навчальному закладі якраз і навчаються такі студенти, які замість того, щоб відлежуватися у теплих ліжках за власним бажанням вийшли на вулицю вигрібати снігові замети, розчищаючи доріжки коледжу.

Ми маємо знати своїх героїв, своїх рятувальників від зимової стихії: Демченко Андрій (група АПА-31), Нельга Денис (група АПА-31), Чобіток Іван (група ГМ-2), Фролов Володимир (група ГМ-2), Костенко Юрій (група ГМ-2), Юрченко Микола (група Т-2) та Макаренко Костянтин (група А-2).

На днях директор коледжу, Шишкіна Галина Валентинівна, покликала до приймальні перерахованих вище студентів задля того, щоб особисто подякувати їм за самовіддану скоординовану працю в складних погодних умовах, за активну громадську позицію, за підтримку та розуміння складності ситуації.

Тож тепер ми точно знаємо, яка б негода не спіткала наше місто, студенти ВСП»Бердянський коледж ТДАТУ» гідно проявлять себе в боротьбі з нею.

Від імені адміністрації коледжу також висловлюємо щиру вдячність батькам зазначених студентів за гідне виховання дітей!

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_qm7pbv6aqsl9m64kh9u0flm6r5, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0