Першість коледжу з футболу. День другий

На спортивному майданчику ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» тривають змагання на першість коледжу з футболу. Відповідно до календаря футбольних матчів, сьогодні грали команди груп ГМ-3 проти М-41.

Гра видалася емоційною та видовищною, тут було все: і гострі гольові моменти, і розпач від падіння, і радість від забитих м’ячів у ворота суперника. Але зрештою, матч закінчився з рахунком 3:1 на користь команди ГМ-3, яка і проходить у наступний етап змагань. Голами відзначилися — Сивоглаз Олександр, Очеретний Станіслав, а зусиллями Шестопалова Андрія та Костенко Юрія до воріт суперника потрапив і фінальний третій м’яч. За команду М-41 відзначився Мартинович Юрій, який забив гол престижу.

Вітаємо переможців і нагадуємо, що футбольні матчі будуть проходити протягом всього тижня після четвертої пари. Завтра зіграють  студенти груп А-1 проти збірної команди А-2 А-3. Тож запрошуємо усіх бажаючих підтримати свою команду.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_ebtgkojufeq31g94fp1n2e74e5, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0