Першість коледжу з футболу: боротьба за вихід у півфінал

У ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» продовжуються футбольні баталії за першість коледжу. Сьогодні команди груп ГМ-2 та ГМ-3 змагалися за вихід у півфінал.

У першому таймі команди були на рівних, створювали гострі моменти та, на жаль, гол у цьому таймі ніхто не забив. Крапку над «і» розставила друга частина гри, у якій студенти групи ГМ-2 дотисли суперників і довели, що саме вони прагнуть ввійти до півфіналу. Матч закінчився з рахунком 2:0. Голами відзначилися Деревцов Артем та Логінов Андрій.

Тож завтра — вирішальний день. Яка ж з команд дійде до фіналу ГМ-2 чи А-2 А-3 та позмагається у матчі проти викладачів? Відповіді на ці питання дізнаємося завтра. Запрошуємо всіх приєднатися до загальноколеджівського футбольного дійства! Обіцяємо, що буде надзвичайно цікаво!