Обласна студентська рада

24 жовтня 2017 року на базі Запорізької обласної державної адміністрації відбулася Обласна студентська рада, у якій взяла участь Голова студентського самоврядування нашого коледжу Бадло Наталя.

Відкриваючи захід, заступник голови  обласної державної адміністрації Едуард Гугнін зазначив, що активність і цілеспрямованість студентства є запорукою розвитку успішної нації та держави взагалі. Протягом засідання було обговорено такі питання, зокрема: про підсумки організації та проведення ІІ Всеукраїнської конференції програми обміну студентським досвідом «Студ-Бумеранг», про проведення обласних конкурсів серед студентскьої молоді, про пільговий проїзд за студентським квитком тощо. Також відбулася презентація загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

У підсумку засідання Обласної студентської ради було наголошено, що серед пріоритетів діяльності студради на найближчий час актуальними залишаються питання організації та розвитку студентського спорту та робота з  національно-патріотичного виховання, всебічний розвиток та навчання студентів.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_0v6ctnvsqr5t66g493dhln7h42, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0