Новорічна казкова феєрія

День Святого Миколая, Новий рік, Різдво — це свята, на які ми чекаємо з особливим нетерпінням. Саме в ці дні трапляються всілякі дива і чарівні події. Хтось заздалегідь продумує ідеї подарунків, а хтось — купляє їх спонтанно. Підготовка до святкувань наділяє нас магічним настроєм і нам хочеться ділитися ним з усіма.

Наші студенти, безумовно, талановиті діти, які з трепетом відносяться до своїх батьків, шанують їх. Саме тому, 19 грудня, у День Святого Миколая, у коледжі студенти підготували святковий концерт для найрідніших людей. Актова зала наповнилась  магічно-новорічним настроєм, який підтримували танцювальний колектив «Мегаполіс» та вокалісти Марія Жила, Азаренкова Світлана, Люцканов Віталій. Звісно, не забули і про жартівливі конкурси, Діда Мороза, Снігуроньку, а також символу року — Свиню,  Зі сцени лунали зимова поезія, знайомі з дитинства улюблені мелодії, що нагадали про наближення веселих свят. Директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна привітала усіх присутніх з новорічними святами та вручила листи з подяками батькам наших відмінників, активістів студентського та наукового життя, художньої самодіяльності.

Усі присутні стали частинкою концерту – підспівували та голосно аплодували нашим артистам. Очі батьків світилися від щастя, радості, гордості за своїх дітей. Тож головну задачу було виконано: студенти вкотре довели своїм батькам любов і подарували їм незабутній новорічний настрій, наповнили світлими почуттями та очікуванням Нового року.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_ka4gj0dpkt9ner0065hkfli0o3, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0