«Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний» В.Сухомлинський

До Дня народження Василя Сухомлинського — видатного українського педагога, гуманіста, мислителя та дитячого письменника, у читальнїй залі бібліотекарями коледжу сформована експрес-виставка. На виставці представлені: короткі біографічні відомості про діяча, цікаві факти з його життя, поезії, збірник «Вправи з риторики для учнів на основі спадщини В. Сухомлинського» та золоті правила письменника, відомі як «10 Не можна».

Василь Олександрович Сухоминський написав 48 монографій, понад 600 статей, 1500 оповідань і казок для дітей. Його книги виходили і виходять масовими тиражами в багатьох країнах світу (Росії, Німеччині, Японії, США, Канаді, Китаї та ін.). Він став визнаним класиком педагогіки ХХ ст. Його книги присвячені головним чином вихованню і навчанню молоді, педагогізації батьків, методиці викладання мови і літератури в середніх школах та ін.

У 1989 році послідовники створили Міжнародну асоціацію прихильників Сухомлинського, а в 1990 р. — Українську асоціацію Василя Сухомлинського, яка систематично проводить Всеукраїнські педагогічні читання, присвячені вивченню і впровадженню у широку педагогічну практику творчої спадщини видатного педагога. З плином часу інтерес учених і вчителів до життя і творчості В. О. Сухомлинського зростає, поширюється в Україні й світі. Без його творчості не можна уявити сучасної гуманної педагогіки.

Тож запрошуємо всіх до перегляду експрес-виставки, присвяченої життю та творчості В. Сухомлинського, яка демонструється у читальній залі коледжу!

1

Василь олександрович сухомлинський 4Василь олександрович сухомлинськийimage-0-02-05-2da0d8d00de6997302647554da692b5772b1688c4aa4390221cc451d1988da80-V

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_sh9koebnc2pukjuvcc7ii94n41, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0