«Лідери АПК XXI століття»


З 14 по 17 червня 2016 року студент групи М-41  Попівщий Юрій представляв наш заклад на ХVІІІ зльоті студентських лідерів аграрної освіти, який проходив на базі Подільського державного аграрно-технічного університету. На цьому зльоті були присутні понад 400 студентів-відмінників навчання та іменних стипендіатів вищих навчальних закладів.

З метою сприяння підтримки талановитої та обдарованої молоді, її самореалізації та утвердженню особистості у сучасному суспільстві, Міністерство освіти і науки України підтримало проведення XVIII Зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК XXI століття», у якому взяли участь кращі студенти вищих аграрних навчальних закладів.

Учасників зльоту зустрічав ректор ПДАТУ Володимир Васильович Іванишин, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики та продовольства, колеги з інших вищих навчальних закладів, та перші особи міста.

Щороку учасники зльоту збираються в одному з провідних вищих аграрних навчальних закладів країни задля спілкування, обміну досвідом, активного обговорення важливих проблем агропромислового розвитку країни. Цього року таке зібрання вітав аграрний заклад із Кам’янця-Подільського. Учасники зльоту мали нагоду не лише познайомитись між собою, але дізнатись багато цікавого про Хмельниччину, ознайомитися з історією одного з найстаріших міст України – Кам’янця-Подільського, довідатися про особливості традицій Подільського краю та про видатних людей. Найактивніша молодь побувала на найкращих підприємствах регіону…

Під час засідання круглих столів учасники висловили власні думки, продемонструвати свої проекти та ідеї, чим дали зрозуміти, що українське майбутнє аграрної сфери вже завтра — у надійних руках.

Загалом у програмі-зустрічі було багато цікавого, корисного та пізнавального: засідання круглих дискусійних клубів, засідання об’єднаної ради студентського самоврядування, психологічні тренінги особистого зростання студентів «Стиль сучасного лідера», ярмарку студентських ідей та інновацій тощо.

Програма зльоту включала екскурсійні програми: «Квітка на камені», «Кам’янець-вечірній», молодіжну фієсту «Під зорями старого замку». Цікавим та пізнавальним виявився квест: «Дізнайся більше про Кам’янець на Поділлі». Провели учасники зльоту й флешмоб «Зліт-2016».

Завершиться свято вечірньою  українською  молодіжною дискотекою «У дружньому колі «Аграрварду!» Усі учасники були нагороджені дипломами та отримали незабутні враження про зустріч та проведення фестивалю.


20160621-07 20160621-09 DSC_0225 20160615-03 20160615-04 20160615-05 20160616-34

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_gl0sbs3bp533hqmepnd3obsks7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0