«Лідери АПК ХХІ століття»


ХІХ зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття»

З 24 по 27 травня 2017 року студентка нашого коледжу Конишкова Альона (гр. ТВ-31) стала учасником зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» у м. Києві.

 З самого ранку на території навчальних корпусів НУБіП (Національний університет біоресурсів та природокористування) лунав галасливий та заклопотаний голос організаторів зльоту лідерів аграрної освіти. На мить здавалося, чи не вся Україна зібрана в одному куточку. В гарних вбраннях, національних костюмах, усміхнені та повні сил та енергії, не зважаючи на те, що багато хто з потягів та автобусів, заходили учасники до холу. Після реєстрації відбулося Урочисте відкриття зльоту, де всіх привітав ректор НУБіП Станіслав Ніколаєнко. Там зібралися представники 18 університетів та понад 100 коледжів.

Ось як ділиться своїми враженнями Конишкова Альона: «Протягом 3-х днів ми набули прекрасного досвіду на агрополітичних дебатах, побували у сучасних лабораторіях та особисто поспілкувались з першими особами держави: Володимиром Гройсманом, Лілією Гриневич, Олександром Співаковським, Сергієм Мельником. Також взяли участь у акції «Подаруй дитині радість», завітали на концерт «Мій рідний край, моя земля», де познайомились  з народним артистом України Богданом Бенюком. Богдан Михайлович з властивим йому гумором розповідав про студентські роки, свою кар’єру артиста театру і кіно, спілкування з легендарним українським режисером Леонідом Биковим, зокрема, на зйомках фільму «Ати-бати, йшли солдати». І серйозно говорив про соціальну відповідальність і свідомість, виховання студентства – як професор Інституту кінематографії імені Карпенка-Карого, стосунки у сім’ї і ставлення до природи. А ще, безумовно, співав – кращі пісні кращих авторів».

 25 травня в ході роботи ХІХ зльоту лідерів аграрної освіти відбулося засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних вишів України. На порядку денному стояло кілька питань, але головним з них було підбиття підсумків роботи за 2016/2017 навчальний рік і завдання на перший семестр наступного та обрання нового складу керівництво ОРСС.

Потім відбувся один із круглих столів, що був присвячений стратегії розвитку, досягненням і проблемам студентського самоврядування.

Обговорюючи нагальні та актуальні питання студентського лідерства, учасники торкалися таких тем: європейські орієнтири розвитку студентського самоврядування в Україні; студентське самоврядування: центральна фігура якісних перетворень у вищій освіті; ефективність роботи студентського самоврядування аграрних вишів і роль студентського активу у формуванні особистості студента та діяльності вищого навчального закладу.

У результаті всі прийшли до одного спільного рішення: студентські лідери формують цілісну особистість, яка в подальшому житті може спокійно просуватися кар’єрними сходами.

Учасники дискусій також торкнулися теми стимулювання студентів до навчання, адже мотивація – є головним механізмом у досягненні нових вершин. Сподіваємося, що жваве обговорення цієї проблеми допоможе донести до студентства основні правила та принципи гарно мотивованого студента для самовдосконалення.

Багато вражень студенти отримали під час екскурсійної програми «Як тебе не любити, Києве мій!», прогулянки «Вечірній Київ». І звичайно ж кожного вечора не обійшлося без святкової дискотеки. Завершальною нотою зльоту було підведення підсумків та нагородження переможців.

Альона Конишкова теж отримала сертифікат учасника зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття»! Вітаємо і бажаємо нових творчих проектів і у нашому навчальному закладі!

лідери АПК
   


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика