Конституція України: крок у майбутнє

У рамках святкування Дня Конституції України та відповідно до Плану роботи бібліотеки на 2017-2018 н.р. бібліотекарями коледжу Курбацькою Я.М. і Романець Д.В. була сформована виставка-діалог «Конституція України: крок у майбутнє».

З метою формування правової культури та отримання знань про конституційні права і свободи, на виставці представлені матеріали для загального ознайомлення з Конституцією України, її структурою та основними стаття, а також подана додаткова інформація та цікаві факти. Після ознайомлення з виставкою запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у тестуванні «Як добре Ви знаєте Конституцію України» та поділитися своїми результатами у соціальних мережах. Нижче наведено посилання, за якими можна пройти тести:

http://rada-gov.com.ua/test-chi-znayete-vi-konstitutsiyu-ukrayini/

https://www.radiosvoboda.org/a/constitution-of-ukraine-quiz/28580143.html

https://vn.20minut.ua/infographics/chi-dobre-vi-znaete-konstitutsiyu-ukrayini-test-10519215.html

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_4bc73bn4j6tsact4100epdpee4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0