Інформаційна кампанія «Обери свого лікаря»

Днями у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» пройшла інформаційна кампанія з метою інформування студентського колективу та колективу коледжу щодо вибору лікаря та їхнє право на гарантовану безоплатну первинну медичну допомогу.

Нагадаємо, що з 2 квітня 2018 року в Україні триває кампанія з підписання декларації про вибір сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів «Лікар для кожної сім’ї».

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди», адже завжди можна укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_ogjg862n7hn9l0tr958oscacb7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0