Екскурсія на ПрАТ «Бердянські жниварки»

05 грудня 2017 року завідувачем навчально-методичної лабораторії Кузь О.Г. була організована екскурсія для викладачів циклової комісії технічних дисциплін Ткачука В.В. та Дмитрієва В.М. та студентів групи М-41 спеціальності «Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва» на одне з передових підприємств міста ПрАТ «Бердянські жниварки» з метою побачити весь цикл виготовлення продукції,  починаючи з нарізки  металу та до закінчення  вже готової техніки.

З ПрАТ «Бердянські жниварки» наш коледж тісно співпрацює, студенти проходять навчальну та виробничі практики, беруть участь в турнірі з настільного тенісу. Періодично організовуються екскурсії для студентів з метою закріплення знань, які вони отримують на заняттях, оскільки побачити своїми очими процес виробництва набагато цікавіше, аніж чути або читати це в книжках.

Викладачі та студенти вдячні голові правління Будянському Олегу Васильовичу  та Савченко Дмитру за організацію та проведення екскурсії.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_6rle6sotum0mrs68v0jbb9p6e0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0