Екскурсія до Таврійського державного агротехнологічного університету

8 листопада 2017 року  завідувачем навчально-методичної лабораторії  Кузь О.Г. була  організована поїздка до Таврійського державного агротехнологічного університету м. Мелітополь з метою налагодження більш тісної  співпраці викладачів комісії хіміко-технологічних дисциплін  Нєстєрової Ю.В., Попової О.І., Григор’євої Л.В. з викладачами  кафедри  агротехнології та екології (АТЕ) та проведення профорієнтаційної роботи для студентів четвертого курсу спеціальностей «Бродильне виробництво і виноробство» та «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів».

Студентам  було показано відеофільм про спеціальність та випускаючу кафедру. Декан факультету АТЕ Іванова І.Є. та завідувач кафедрою технології переробки та зберігання продукції сільського господарства Прісс О.П. розповіли студентам про переваги та перспективи навчання у даному навчальному закладі. Після чого студентам та викладачам ВСП «БК ТДАТУ» була проведена цікава та пізнавальна екскурсія навчальними аудиторіями та лабораторіями кафедри, де студенти мали змогу побачити процес виготовлення пончиків та скуштувати їх.

Викладачі та  студенти  коледжу дуже вдячні Загорко Надії Петрівні, Прісс Олесі Петрівні, Івановій Ірині Євгеніївні за організацію та  проведення даного заходу.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_i2ga4su17uo6cqdbb04p707vm4, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0