«Душа, володарка людини, втішається природженим ділом» (Г. Сковорода)

 7 листопада в рамках підготовки та проведення заходів до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди (2022 р.) викладачем циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Бєловою А. О. у групі ХТ-1 було проведено заняття «Григорій Сковорода «Байки Харківські». Гостями заходу були представники груп ТВ-41, БФ-3, А-2 разом з викладачем англійської мови Савчуком О.Ю. та бібліотекарем Романець Д.В.

Під час заняття студенти розкривали всі грані творчого таланту філософа, музиканта та письменника-байкаря – Григорія Савича Сковороди, а також аналізували збірку «Байки Харківські» на прикладі байок «Бджола та Шершень» і ««Собака та Вовк». Крім того вдалося зацікавити студентів ідеєю «сродної праці» Григорія Сковороди в нашому сучасному житті та поняттям дружби в молодіжному середовищі.

Висловлюємо подяку бібліотекарю коледжу Романець Д.В. за допомогу в організації та проведенні заходу та найактивнішим учасникам – студентам групи ХТ-1 Протасову А., Савон А., Федюк А., Колпакчиєвій К., Соколовській С. та групи БФ-3 Святоха О.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_d1b6544cbn3j53207a1887imf1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0