Дебют першокурсника

14 листопада 2017 року відбулося найяскравіше і дуже значиме свято в житті студентів нашого коледжу – Дебют першокурсника, який щорічно дає змогу відкрити нові таланти, згуртувати студентів нового набору в єдине ціле. Кожна група  з гордістю представила свій виступ, показавши іскрометний гумор, артистизм, добрий рівень підготовки та бажання довести всім, що в нас навчаються найкращі в світі студенти!

 З привітальним словом виступила директор коледжу Шишкіна Галина Валентинівна, щирі побажання бути кваліфікованими спеціалістами та цінувати свої найкращі в житті студентські роки – нікого не залишили байдужими.

Виступи першокурсників оцінювали журі, у складі: завідувача економічним відділенням – Рибалко Є.В., завідувача бібліотекою – Курбацької Я.М., викладача математики – Григор’євої Н.А, викладача української мови та літератури – Бєлової А.О. та старости гуртожитку – Демченко А.

За результатами оцінювання групи студентів – першокурсників отримали солодкі подарунки та грамоти за номінаціями:

група А-1 – «І сміх, і сльози, і любов…»;

група БФ-ХТВ-1 – «В ногу з часом»;

група ХТК-1 – «Сузір’я талантів»;

група ГМ-1 – «Артисти великих та малих сцен»;

група Т-1 – «Феєричний дебют» та І місце.

Дякуємо всім учасникам, класним керівникам  та художнім керівникам за яскраві виступи.

Крім основних дебютантів грамоти також отримали студенти І-ІІ курсів, що брали участь у  І етапі  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Місця між учасниками розділились таким чином:

І місце -  Бесчастна Ганна (гр. Т-1),  Семагіна Катерина (гр. Т-2);

ІІ місце – Кислова Олександра (гр. Т-1),  Грищук Ангеліна(гр. Т-2);

ІІІ місце – Вихрицький Владислав(гр. БФ-1), Лифарь Поліна(гр. Т-1).

Також були нагороджені переможці  І етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка:

І місце – Кривцун  Євген (гр. Ф-31), Ледовська Луїза – (гр. Ф-31);

ІІ місце – Андрющенко   Діана (гр. БФ-1), Стрюк Юлія  (гр. ХТК-1).

          Вітаємо переможців і дякуємо за активну життєву позицію та небайдужість до рідного слова!

Наостанок від імені директора коледжу та всього колективу викладачів хочемо привітати наших любих студентів зі святом, з Міжнародним днем студента! Ви заслужили це свято! Насолоджуйтесь  ним сповна, адже студентська юність така  швидкоплинна. Але насолоджуючись, не забувайте: завтра знову в бій за новими знаннями. І в цьому бою Ви маєте стати  переможцями! Бажаємо Вам сили, бадьорості, вічної молодості в серці і здорового глузду в голові. З Днем студента!


«Дебют першокурсника»

From Untitled Album. Posted by ВСП «Бердянський коледж Тдату» on 11/15/2017 (23 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_bkt21vifhbuj7tq5eo7qc83ua5, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0