Безпека навчального закладу

На виконання листа Міністерства освіти і науки України та у зв’язку з поширенням випадків отруєння газоподібними речовинами у навчальних закладах у ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» була проведена роз’яснювальна робота серед студентського колективу та колективу коледжу.

Зокрема, викладачем Зубовим Ю.В. була проведена виховна година з профілактичною бесідою з викладачами та студентами щодо правил поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими.

Крім того, заступником директора з АГЧ Сусловим О.О. була проведена роз’яснювальна робота щодо недопущення осіб на територію коледжу, які не беруть участь в освітньому процесі.

Поділитися в соціальних мережах:

 
 
 
 
 
Яндекс.Метрика Warning: Unknown: open(/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp/sess_9n2qmbdgoltekq6s3ugpdq4cn0, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/bctdatu.zp.ua/data/mod-tmp) in Unknown on line 0